Üye Ol globalacademia.com!    Giriş  
Ana Menü
Kurs Kayıtları

Sayaç
Hoşgeldiniz
Misafir

Şu ana kadar:



Ziyaretçi bu sayfada idi.


GLOBAL ACADEMIA ÖGRENCILERI
YÖS YCS KAZANALAR LISTESI 1
1.      Elif Bilgehan               Cerrahpasa Tip F.
2.      Yasemin Özdemir:       Ege Ünv. Tip Fakültesi
3.      Özüm Cansu Sahin      Akdeniz Ünv. Tip F.      
4.      Suzan Polat                  Ankara Üni Tip Fak.
5.      Bahar Tepe                 Baskent Üni.Tip Fak.
6.      Firuze Civelek               Uludag Üni.Tip Fak
7.      Pinar Servet                 Baskent Üni. Tip Fak
8.      Fatih Karabacak            ODTÜ Ingiliz Dili ve Ed.
9.      Devran Civelek                      Bursa Üni.Veterinerlik
10. Yasemin Demirel              Hacettepe Üni. Psikoloji
11. Elif Hizli                         Bolu Üni. Psikoloji
12. Süleyman Aktas                Hacettepe Üni. Psikoloji
13. Tuba Gencol                Bahcesehir Üni.Tip Fak
14. Selver Pinar                  Baskent Üni.Tip Fak.
15. Merve Can                   Gazi Üni. Psikoloji
16. Ülkü Cakil                 Selcuk Ünv Dis Hekimligi
17. Demet Mizrak            Mersin Ünv.  Psikoloji
18. Nihal Aktas:               Konya Selcuk Ünv. Tip Fak.
19. Duygu Karaca             Baskent Ünv. Tip Fak.
20. Cennet Sayan:            Ege Ünv. Tip Fak.            
21. Ülkü Cakil:                  Selcuk Ünv. Dis Hekimligi
22. Nurhan Börekci:          Fatih Ünv. Tip Fak.
23. Aylin Korkmaz:            Karadeniz Teknik Üni. Tip Fakültesi
24. Ayse Böyük                 Ege Ünv. Dis Hekimligi
25. Fatma Böyük               Fatih Ünv. Tip Fak.
26. Sema Yildiz                 Kocaeli Tip Fak.
27. Filiz Sen:                    Anadolu Ünv. Veterinerlik
28. Melis Erbay                Istanbul Ünv. Kimya              
29. Bahar Akpinar               Yeditepe Üni. Tip Fak.
30. Gülcin Akpinar                 Yeditepe Üni.Tip Fak.
31. Abdullah Kaplan             Selcuk Üni.Hukuk Fak.
32. Ayla Coban                  Istanbul Üni. Basin Yayin
33. Barbaros Duman                Ege Üni. Endüstri Müh.
34. Fehmi Keskin                Marmara Üni. Isletme
35. Melda Ertapan               Marmara Üni.Isletme
36. Hünkar Akgündüz             Ankara Üni.Hukuk Fak.
37. Hülya Akgündüz                 Erciyes Üni Hukuk Fak.
38. Fatih Yazgan                ITÜ Elektrik Müh.
39. Cigdem Tasdemir           Ege Uni Mimarlik
40. Dogukan Tercan           Ege Üni. Almanca Ög.
41. Dilan Eren Adiman         Istanbul Üni.Konservatuvar
42. Ibrahim Elbi                  Ege Üni. Ekonomi
43. Dilek Cöl                            Ankara Üni. Basin Yayin
44. Gürol Öztürk                 Ankara Üni. Astronomi
45. Sehnaz Filiz                  Cukurova Üni. Ingilizce Ög.
46. Sadik Filiz            ODTÜ Elektrik Müh.
47. Birol Öztürk                  Dokuz Eylül Hukuk Fak
48. Zeliha Gültekin                  Selcuk Üni. Hukuk Fak.
49. Halil Toprak                  Hukuk Fakültesi
50. Kübra Kasikci                Marmara Üni.Hukuk Fak.

Printer Friendly Page


Dilinizi Seçiniz
Login
Üye Adı:

Şifre:


Şifremi Kaybettim

Üye Ol!
YOS-SINAVI.COM
Global Academia
YÖS SINAVI
Bilgi Portalı
Minikalender
Last MonthOct 2017Next Month
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Today



License Information | Privacy Policy | Faq | Contact

Global Academia - Hansaring 149, DE 50670 Germany-Köln

Copyright © 2006 by Global Academia  |  Powered by © 2001-2006 GLOBAL ACADEMIA WEBDESIGN  | 

Kapat