YÖS Özel Dersleri başlamıştır! Hemen başlayın ve sınavlarınıza hazır olun!

YÖS Özel Ders

YÖS Özel Ders – Esnek ders planları ve sizin üstüne gitmek istediğiniz YÖS IQ (Genel Yetenek) ve Matematik konularına dikkat ederek planlanacaktır! Global Academia’nın bireysel derslerinde kişisel YÖS Eğitmeniniz, öğretim materyalleriniz, Ders programı içerikleri ve yoğunlukları sizlerin kabiliyetinize ve öğrenme hızınıza ve hedefinize göre uyarlanır.

YÖS Sınavına az zaman kaldığını mı düşünüyorsunuz? Zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirmek ve daha yoğun bir tempo ile hazırlanmak istiyorsunuz? O zaman Global Academia’da deneyimli hocalarımız tarafından verilen YÖS Özel Dersleri sizin için doğru seçim.

YÖS Özel Ders: Öğrencilerimizin yoğun talebi üzerine Global Academia, Almanya’nın ilk YÖS Özel Ders uygulamasını getirdi. YÖS Sınavına katılacak öğrencilerin bazıları belli konuların üzerine gitmek istiyorlar.

Uzman hocalarımız tarafından eğitileceksiniz ve isteğinize göre yoğunlukta ders yapma şansınız olacaktır.

Neden YÖS Özel Ders almalıyım?

Sınıfta YÖS Kurslarının yanında birçok öğrencimiz özel ders almayı tercih etmekte. İşte sizlere YÖS Özel Ders almanız için önemli nedenler:

Hızlı ve daha çok soru YÖS Soruları çözme

YÖS Özel Dersinde tek veya iki-üç kişi olacağınız için, sorularınızın cevaplanması ve konu anlatımları daha hızlı olacaktır. Bu nedenden dolayı ise daha fazla soru çözme şansınız olacaktır.

Birebir takip

Özel Derslerde YÖS Soruları çözülürken hocamız sizlerin neler yazdığını ve sorulara nasıl yaklaştığınızı görebileceği için, daha hızlı cevap verebilecek, yanlışlarınızı görebilecek ve nerelere dikkat etmeniz gerektiğini gösterecektir.

Kişiye özel zaman planlaması

YÖS Kurslarımız belli günlerde olmaktadır. Zaman planlarına uygun olmayan öğrencilerimize YÖS Özel Ders programları ile kendilerine özel bir ders planı oluşturulmaktadır.

Kalabalıkta boğulmayın, kişiye özgü eğitimin kalitesini sizde yaşayın!

YÖS Özel Ders Paketleri

Özel Ders paketlerini kendinize göre planlayabilirsiniz. Aşağıdaki planda çoğunlukla tercih edilen YÖS Özel Ders Planları yer almaktadır. Ders programınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

PAKET ADI HAFTALIK DERS SAATİ TOPLAM DERS SAATİ
XS 2 Sınavınıza kadar!
S 4 Sınavınıza kadar!
M 6 Sınavınıza kadar!
L 8 Sınavınıza kadar!
XL 10 Sınavınıza kadar!


Yukarıdaki tabelada görmüş olduklarınız en çok tercih edilen özel ders paketleridir ve ders planınızı planlamanıza yardım etmek ve örnek amacıyla koyulmuştur.

YÖS Özel Ders Fiyatları

Tek Kişilik Özel Ders

1 – 10 DS: 69,00 €

11 – 20 DS: 60,00 €

21 – 40 DS: 51,00 €

İki Kişilik Özel Ders

1 – 10 DS: 89,00 €

11 – 20 DS: 80,00 €

21 – 40 DS: 71,00 €

Üç Kişilik Özel Ders

1 – 10 DS: 99,00 €

11 – 20 DS: 90,00 €

21 – 40 DS: 81,00 €

DS= Ders Saati – 1 Ders Saati (45 dakika)

Detaylı bir fiyat ve ders planı ve ödeme çizelgesi için Global Academia ile iletişime geçiniz.

Özel derslere bir arkadaşınız ile birlikte gelirseniz, avantajlardan faydalanabilirsiniz ve yukarıdaki çizelgedeki indirimden faydalanabilirsiniz.

Bilgi almak ve ya kayıt yaptırmak için bizi arayınız ve ya aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz.