YÖS Üniversite Başvuru 2018-01-13T18:35:34+00:00
yös üniversite başvuru

yös üniversite başvuru

YÖS Üniversite Başvuru

Aşağıdaki formu doldurarak YÖS sınavı ve Abitur karneniz ile üniversite başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Global Academia sizlerin başvurularını özenle takip edip, sizlere başvurularınızın her aşaması hakkında bilgilendirecektir. Sizde hemen YÖS Üniversite Başvuru‘nuzu yapın ve Global Academia güvences, ve aracılığıyla Türkiye’de istediğiniz şehirde hayallerinizdeki bölümleri okuma şansına hak kazanın. Partner Üniversitelerimiz için tıklayınız!

Lütfen PDF ve ya JPEG formatında yükleyiniz.
Lütfen PDF ve ya JPEG formatında yükleyiniz.
Okumak istediğiniz üniversite / açıklama / durum / hakkınızda bilgi / özel durumlarınızı bildirebilirsiniz.
Sayın Üniversite Adayı, Global Academia başvurunuzu değerlendirmelere alacaktır. İstediğiniz şehir'de konumlandırılmış olan üniversiteler ile iletişime geçip, başvurularınızı iletecektir. Sizlere her adımda bilgi verilecektir. Bunun için lütfen Telefon Numaranızı girmenizi rica ederiz. Başvurma Talebinizi gönderdikten sonra, Global Academia bilgi doğrulama ve sizlerden daha fazla bilgi almak için sizler ile iletişime geçecektir. Başarılar dileriz.
Summary
YÖS Üniversite Başvuru ✔︎ YÖS Sonuçların ile hemen başvur
Service Type
YÖS Üniversite Başvuru ✔︎ YÖS Sonuçların ile hemen başvur
Provider Name
Global Academia,
Clevischer Ring 61,Köln,Nordrhein-Westfalen - Almanya-51063,
Telephone No.+492212707524
Area
Avrupa | Türkiye | Almanya | Hollanda | Belçika | Fransa
Description
Aşağıdaki formu doldurarak YÖS sınavı ve Abitur karneniz ile üniversite başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Global Academia sizlerin başvurularını özenle takip edip, sizlere başvurularınızın her aşaması hakkında bilgilendirecektir.
Share1
Tweet
+1