yös kitapları 2019yös kitapları satın al 2019
HEMEN SATIN AL!

YÖS Kitapları – YÖS 2019’a uygun!

YÖS Kitapları YÖS Sınav hazırlığı aşamasında büyük bir rol oynamaktadır. Kitaplar ile çalışma, özellikle evden çalışmayı tercih eden öğrenciler için vazgeçilmez bir çalışma yöntemidir.

Global Academia YÖS Kitapları ile sınavlarınızda çıkabilecek tüm konular ve sorular elinizin altında olacaktır.

YÖS Sınav hazırlığında 32 yıllık tecrübesi olan Global Academia kurucusu Mahmut Şahin koordinasyonunda hazırlanmış olan bu YÖS Hazırlık Seti sizlere YÖS Sınavında rehber olacaktır ve YÖS Sınavlarınızda yüksek başarı elde etmenize yardımcı olacaktır.

Bildiğiniz gibi YÖS Sınavı iki ana konudan oluşmaktadır: YÖS IQ ve YÖS Matematik.
YÖS Hazılık Seti’ni üç kategoriye ayırabiliriz: YÖS Matematik Kitapları – YÖS IQ Kitapları ve YÖS Deneme Kitapları.

YÖS KİTAPLARI
HEMEN SATIN AL!

YÖS Hazırlık Kitapları
(7 Kitaplık Set)

 • YÖS IQ ve YÖS Matematik Kitapları
 • YÖS Soruları Çözümleri
 • YÖS Deneme Sınavları
 • Cevap Anahtarları
 • YÖS 2019’a uygun

YÖS Matematik Kitapları

YÖS Matematik Kitapları iki kitap olarak düzenlenmiştir. YÖS Matematik Konu Anlatımlı ve YÖS Matematik Çıkmış Sorular. İlk önce konu anlatımları ile konuları anlayın. Çözüm yöntemlerini öğrenin, sonra çıkmış sorular ile antreman yapın!

YÖS Kitapları Matematik Konu Anlatımlı
İncele

YÖS Matematik – Konu Anlatımlı

YÖS Matematik – Örnek Çözümlü Testler kitabında öğrencilerin satın alabileceği en kapsamlı YÖS Matematik kitabıdır. Örnek çözümlü testler içeren bu kitapta, YÖS sınavındaki Matematik konu ve sorularının nasıl ele alındığını görebilirsiniz. YÖS Sınavı’nın ilk yapılışından beri öğrencilerin karşısına çıkmış olan sorular özetlenip karşılaştırılarak yazılmış olan bu kitap YÖS Sınavlarındaki Matematik bölümündeki hedeflerinize ulaşmanız için önemli bir yer taşımaktadır.

YÖS Kitapları Matematik Çıkmış Sorular
İncele

YÖS Matematik – Çıkmış Sorular

YÖS Matematik Çıkmış Sorular – Kitabın adındanda anlayabileceğiniz gibi, YÖS Sınavında çıkmış olan matematik sorularını ele almaktadır. YÖS Sınavına hazır olup olmadığınızı değerlendirebilmek için kullanabilirsiniz.

1980 yılından bu yana çıkmış olan soruları içeren bu YÖS kitabı ile yıllar arasındaki soru farklarını ve çıkmış olan soruların türlerini görebilirsiniz. Aynı zamanda da üzerine gitmeniz gereken sorular hakkında bir ana fikriniz gelişmiş olur. Sizlere bu kitabı YÖS Matematik – Konu Anlatımlı kitabı ile kombinasyonda öneriyoruz.

YÖS IQ Kitapları

YÖS IQ Kitapları Konu Anlatımlı, Çıkmış Sorular ve Soru Bankasından oluşmaktadır.
‘YÖS IQ Konu Anlatımlı’ kitabını inceledikten ve Genel Yetenek (IQ) sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız. Ardından Çıkmış Sorular’a göz atarak, YÖS IQ Soru Bankası’nı çözmeye başlayabilirsiniz!

YÖS Kitapları IQ Konu Anlatımlı
İncele

YÖS IQ – Konu Anlatımlı

YÖS Sınavı’nın – YÖS IQ bölümü hakkında yazılmış olan aynı zamanda tek teorik ve pratik kitap.

YÖS IQ Konularını nasıl çözeceğinizi anlatır.

Sınavlarınızda çıkacak olan tüm konular bölümlere ayrılmıştır. Toplam ana IQ bölümüne ayrılmıştır.

YÖS IQ Örnek Çözümleri ile sizlerin soru çözümlerinizde yardımcı olacaktır.

YÖS Kitapları IQ Çıkmış Sorular
İncele

YÖS IQ (Genel Yetenek) Çıkmış Sorular

YÖS IQ (Genel Yetenek) YÖS Sınavında büyük bir yer almaktadır. Bu kitap ile geçmiş olan YÖS IQ soru tiplerini inceleme ve çözme şansınız olmaktadır.

Geçmiş yılların (1981)’den beri çıkmış olan tüm IQ Soruları bu kitabın içindedir. Dünya’da tek olan bu kitap YÖS sınavlarınızda hız kazanmanıza yardımcı olacaktır ve YÖS IQ Konu Anlatımlı Kitabındaki öğrendiğiniz konuların sınavlara nasıl yansıdığını göreceksiniz.
Gelecek YÖS sınavlarınızda IQ- Genel Yetek konusunda heyecanınızı azaltacak bir kitaptır.

YÖS Kitapları IQ Soru Bankası
İncele

YÖS IQ – Soru Bankası

YÖS IQ – Soru Bankası kitabı YÖS IQ konusunda YÖS kitapları arasındaki en kapsamlı YÖS IQ Soru Bankası’dır. Bildiğiniz kadarıyla, YÖS Sınavı’nın %57-%60 IQ sorularından oluşmaktadır.

Böyle bir orantıda YÖS IQ sorularının çoğunun ve ya hepsini doğru yapmak, sınavlarda sizlere büyük bir yardım sağlayacaktır. Genel Yetenek (IQ)’de yüksek puanlar elde etmek için bütün soru tiplerinizi bilmeniz gerekmektedir. YÖS IQ Soru Bankası YÖS Sınavlarında çıkabilecek tüm soru tiplerini içermektedir.

YÖS Deneme Sınavları Kitapları

YÖS IQ ve YÖS Matematik Konu Anlatımlı kitaplardan öğrendiğiniz tüm soru çözüm tekniklerini ve kısayollarını uygulama vakti geldi! YÖS Deneme Sınavları Kitapları ile kendinizi test-edin. Saatinizi çıkarın. Dakika tutun. Sınavları çözmeye başlayın. Sınav bitiminde cevap anahtarları ile doğru ve yanlışlarınızı kontrol edin. Nereleri çalışmanız gerektiğini belirleyin.

YÖS Kitapları Deneme Sınavları
İncele

YÖS Deneme Sınavları 

YÖS Deneme Sınavları – 15 YÖS Deneme Sınavı içermektedir. Bu YÖS Sınavı deneme sınavlarında kendinizi test etme şansınız olmaktadır. YÖS 2018 sınavlarına hazır olmak için bu kitaptaki tüm soruları çözmenizi öneriyoruz. Sorular çözüldükten sonra cevap anahtarlarından doğru ve yanlışları sayarak, almış olduğunuz puanları hesaplıyabilirsiniz.

Kendinize bu sınavları çözerken gerçek bir YÖS sınavındaymış gibi davranın. Saati 90 dakika’ya kurun ve çözmeye başlayın!

İncele

YÖS Örnek Sınavlar 

YÖS Örnek Sınavlar kitabında YÖS Matemik Sınavları, YÖS IQ Sınavları ve bu sınavların cevap anahtarları bulunmaktadır.

YÖS Örnek Sınavlar’ kitabında Global Academia’nın deneyimli hocaları tarafından seçilmiş olan YÖS Sınavında çıkabilecek tüm konuları içeren sorular ve sınavlar yer almaktadır.

Sınavlardaki puanlarınızı kontrol etmek için ise cevap anahtarları vardır. Hemen YÖS Soruları çözmeye ‚YÖS Örnek Sınavlar’ kitabı ile başlayın!

YÖS Kitapları nerede satılır?

YÖS Kitapları nerede satılır? Nereden alabilirim? soruları öğrencilerimiz tarafından çok sorulan sorular arasında.

Kitaplarımız Global Academia Yayınları sitesinden ve ya Almanya’nın Köln şehrinde konumlandırılmış olan Global Academia’dan satın alabilirsiniz.

YÖS Kitaplarımız şimdiye kadar Amerika’dan Japonya’ya. Japonya’dan Afrika’ya kadar YÖS Sınavı’na girecek öğrenciler tarafından tercih edilmiştir ve geri dönüşümü çok yüksek olmuştur. Dünyanın her bir yanından kitap sipariş verebilirsiniz.

YÖS Kitapları Satış Noktaları anlaşmaları yapılmaktadır. Yakın bir zamanda yakınınızdaki kitap satış noktalarında Global Academia YÖS Kitapları’nı satın alabileceksiniz. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

YÖS Kitapları’nı PDF olarak indirme şansım var mı?

Global Academia YÖS Kitapları PDF olarak satılmamaktadır. Sadece ‘Hard-Copy’ – fiziksel olarak temin edebilirsiniz. Satın aldıktan sonra PDF olarak indirme şansınızda maalesef yoktur.

Global Academia YÖS Kitapları Almanya’dan Türkiye’ye gönderiliyor mu?

Global Academia YÖS Kitapları’nı Türkiye’ye gönderim yapmaktadır. Türkiye’den YÖS Kitapları Seti’ni almak için Online Shop’tan sipariş veriniz. Gönderim ücretini satın alma aşamasında görebilirsiniz. Detaylar için info@globalacademia.com adresinizden sorularınız cevaplanacaktır.

YÖS Kitapları 2019 YÖS Sınavlarına uygun mudur?

Evet. Global Academia YÖS Kitapları 2019 yılında yapılacak olan YÖS Sınavlarına uygundur. Gelecekteki YÖS Sınavlarını başarabilmek için geçmişte karşılaşılmış olan YÖS Sınavları’nı göz önünde bulundurmak faydalıdır. Bu yüzden Global Academia YÖS Kitap Setinde 1981’den bu yana çıkmış olan tüm YÖS soruları göz önünde bulundurulmaktadır.

YÖS Kitapları Satın alabileceğiniz alternatif sitemiz YOSKitaplari.com

YÖS Kitapları ile Hazırlık

YÖS Kitapları siparişiniz geldi. Öğrencilerin ilk sorusu: Nereden başlamalıyım?

 1. İlk önce konuları anlamak için Konu Anlatımlı YÖS kitaplarından başlayınız.
 2. Konular ile tanıştıktan sonra Örnek Çözümlü testlere göz atınız ve çözüm yöntemlerini anlamaya çalışınız.
 3. 1. ve 2. aşamayı geçtikten sonra Deneme Sınavları‘nı çözmeye başlayınız.

Önerilerimiz:

 • Kendine dair bir çalışma programı / zaman çizelgesi çıkar ve bu YÖS Hazırlık Takvimini yerine getirmeye çalış.
 • YÖS Kitaplarındaki tüm IQ ve Matematik konularını belli zaman aralıklarında tekrar et
 • Anlamadığın yerlerin üzerine git. Atlama!
 • Soruların üzerine git. Hatalarını bul. Gelecek sınavlarında ve soru çözümlerinde bu hataları yapmamaya dikkat et!
 • Her öğrencinin hata yaptığı yerler benzemektedir. Kendinde bu sorunu fark edersen. Bu sorunu çözmeye çalış!
 • Soru sormadan çekinme. Profesyonel yardım alabilirsin.
  YÖS Konusunda profesyonel hocalarımız sana en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Global Academia YÖS Kursları‘na kayıt olabilirsin.