Global Academia’ya hoş geldiniz!

Global Academia;

34+ yıllık deneyim ile Türkiye’nin en eski Yabancı Uyruklu Öğrenci Merkezi olan Global Academia Türkiye – İstanbul ve Almanya’nın Köln kentinde bulunan irtibat ofisi ile Yabancı Uyruklu öğrencilerin Türkiye Cumhuriyetinde ki üniversitelerde eğitim görebilmelerinde yardımcı olmaktadır.

Global Academia Türkiye Cumhuriyeti’nin Üniversitelerini yurtdışında tanıtan ve faaliyet gösteren ilk kurumdur ve bir ilki başarmıştır.

YÖS (Yabancı Öğrenci Sınavı) hazırlık konusunda Global Academia Avrupa ve Türkiye’deki  tek Yabancı Uyruklu Öğrencilere yönelik olan profesyonel eğitim kurumudur.

Global Academia, Türkiye Cumhuriyetinde bulunan Üniversitelerin (Yabancı Uyruklu Öğrenci yönlendirme konusunda) remsi temsilciliğini üstlenmektedir.

Şimdiye kadar Global Academia’ya başvurmuş olan tüm öğrenciler %100 oran ile hedeflerine ulaşmıştır. Bu oranı devam ettirebilmek için profesyonel ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Tecrübe, sevgi, eğitimde birebir yaklaşım, kişiye göre oluşturulan başarı yöntemleri ile tüm öğrencilerini hedeflerine kavuşturmuştur.