Global Academia’ya hoş geldiniz!

Global Academia olarak;

34 yılın üzerinde Yabancı Uyruklu öğrenci deneyimi ile Türkiye’nin ilk ve en eski Yabancı Uyruklu Öğrenci Merkezi’yiz.

Türkiye; İstanbul – Kadıköy’de bulunan ana merkezimiz ve Almanya-Köln’de bulunan irtibat ofislerimiz ile Yabancı Uyruklu öğrencilerimizin Türkiye’de bulunan Üniversitelerimizde eğitim alabilmeleri için çeşitli hizmetler sunmaktayız ve Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinin resmi temsilciliğini üstlenmekteyiz.

Türkiye’de yer alan 70’den fazla üniversitenin resmi temsilciliğini üstlenmekteyiz. Dünyanın dört bir yanından Türkiye’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin başarı hikayelerine tanıklık ediyoruz.

Global Academia olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin Üniversitelerini yurtdışında tanıtan ve faaliyet gösteren ilk kurumu olmayı başardık.

YÖS (Yabancı Öğrenci Sınavı) hazırlık konusunda Global Academia Avrupa ve Türkiye’deki tek Yabancı Uyruklu Öğrencilere yönelik olan profesyonel eğitim kurumu olmayı başarmıştır.

Türkiye’de Üniversite Seçimleri ve YÖS ve ya Abitur Notlarınız ile Türkiye’de ki üniversitelere başvurma
Üsküdar Yabancı Öğrenci

Şimdiye kadar Global Academia’ya başvurmuş olan tüm öğrencilerimizin %100 oran ile hedeflerine ulaşmasında yardımcı olduk.

Bu oranı devam ettirebilmek için profesyonel ekibi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Çok dilli destek veren danışmanlarımız uluslararası öğrencilere destek vermeye devam etmektedirler.

Her geçen gün ailemize yeni öğrencilerimiz ve ailemizi büyütmeye devam ediyoruz. Sizler de dilerseniz; bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

Bizimle tanışmak ister misiniz?

Sizde Yabancı Uyruklu Öğrenci iseniz ve Türkiye’de üniversite okumayı hedefliyorsanız uzman ekibimiz ile mutlaka tanışmalısınız.

yös kursları almanya