Altinbas University

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ

Konum: İstanbul, TÜRKİYE | Başvurular Açık!

Gelişim Üniversitesi hk.

Bölümler & Ücretler

Fotoğraflar & Video

Başvuru Formu

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yabancı Öğrenci

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yabancı Öğrenci arasında çok popüler olmasının yanında, 102 dünya üniversitesi ile işbirliği yapıyor ve ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine imkanlar sunuyor. Türkiye’nin Ticari merkezlerden biri olan İstanbul’da yer alan kampüsü ile, 112 öğrenci laboratuvar hizmetlerinden oluşan devasa bir araştırma kompleksi sunmaktadır. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde 17 araştırma merkezi ve öğrencilerin sınıf dışında sosyal, kültürel, bilimsel ve spor aktivitelerine katılmalarını sağlayan 78 öğrenci kulübü bulunmaktadır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi, önemli araştırma merkezlerinden biridir ve birçok akademik ve mesleki alanda ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için farklı ve seçkin bir öğrenme ortamıdır. İnsan, bilim ve başarı odaklı yöntemleriyle alanında fark yaratan İstanbul Gelişim Üniversitesi, çeşitli branşlarda kendi yapısına sahip olan öğrencilere fırsatlar sunuyor.

İstanbul Gelişim Üniversitesi hakkında

İstanbul Gelişim Üniversitesi; Çalışanlarımıza, öğrencilerimize ve ortak topluluğumuza dünyanın nasıl anlaşıldığını, bilginin nasıl yaratıldığını ve paylaşıldığını ve küresel sorunların nasıl çözüldüğünü değiştirmeleri için ilham veriyor. İstanbul Gelişim Üniversitesi, tüm bilgi ve öğrenim alanlarını en üst düzeyde geliştirmeyi ve çabalarının sonucu olan ürünleri dünyaya taşımayı hedeflemektedir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencilerinin sadece teorik bilgi düzeyinde kalmamasını sağlamak için yoğun çaba sarf etmektedir. Bu nedenle staj, sadece teorik bilgiyi uygulamaya koymak için değil, aynı zamanda Gelişim Üniversitesi öğrencilerinin gelecekteki iş yaşamları için de çok önemli bir araçtır.

Doğru mesleği seçme çabalarını desteklemek; iş dünyasını bilmek, çalışma sürecindeki olası zorluklar ve üstesinden gelmek için çabalar, uyum süreçleri, okul bilgisini mesleki deneyime dönüştürmek için atılacak adımlar İstanbul Gelişim Üniversitesi için teorik eğitim kadar önemlidir.

Bu süreçte staj öğrencilerin hem meslekleri hem de kendilerini tanımalarını sağlayacak ve böylece sağlıklı bir gelecek planlayacaktır. Okul ve okul dışında farklı bir dünyayla tanışmak, okulun tüm yönlerinden çok farklı iş hayatını görmek, öğrencilere tamamen farklı bir deneyim sunacaktır.

Staj sayesinde öğrenci, kendini geliştirirken ve geliştirirken yaşadığı çalışmalarla profesyonel kariyerinin yönünü sağlıklı bir şekilde çizebilecektir. Bu nedenle, öğrenciler staj fırsatlarını büyük bir fırsat olarak değerlendirmelidir.

Açık ve öğrenmeye istekli olmanın yanı sıra, onlar hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi edinmeye çalışmalı ve verilen görevleri büyük bir istekle yerine getirmeye gayret etmelidirler. Bu çaba sadece işi daha iyi tanımakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilere daha fazla yatırım yapma fırsatı ile de sınırlıdır; İşi sürdürmek açısından da önemlidir. Bu nedenle, öğrencilerin tüm staj sürecini verimli bir şekilde geçirmeye çalışmaları daha önemlidir.

Teorik derslerde öğrendiği alanın bilgi, beceri ve değerlerini uygulamalı derslerle aktararak beceri kazanabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu bilgi ve beceri ile kariyer hedefinize bir adım önde başlayabilirsiniz. Üniversitemizin tüm fakülte ve yüksekokullarının teorik derslerine ek olarak, mesleki gelişiminize katkıda bulunabilecek kariyer hedeflerinizi uygulama kursları ile yönlendirebilirsiniz.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Kampüs Yaşamı

İstanbul Gelişim Üniversitesi kampüsünde yer alan spor tesisleri; İstanbul Gelişim Üniversitesi’nden gençlerin müfredat dışı zamanlarını spor aktiviteleriyle değerlendirmek ve sportif yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla oluşturuldu. Basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları, kapalı spor salonu öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın kullanımına açıktır. İstanbul Gelişim Üniversitesi, öğrencilere sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazandıracak ortamı hazırlamak, kampüs yaşamını zenginleştirmek ve kaliteli beden eğitimi, spor ve fitness programları düzenleyerek öğrencilere yaşam için kullanabilecekleri spor becerilerini kazandırmaktır. Kazanılan beceriler sayesinde öğrenme duygusunun zenginleştirildiği de bilimsel bir gerçektir. İstanbul Gelişim Üniversitesi kampüsünde yer alan spor salonu, uluslararası basketbol, voleybol ve futbol sahalarının yanı sıra fitness merkezi alanı ile öğrencilere kolaylık sağlıyor. Tüm öğrenciler, üniversite takımlarının antrenman ve maçlarının yapıldığı spor salonunda istedikleri zaman öğretim görevlilerinin ve eğitmenlerin gözetiminde çalışma fırsatına sahiptir. Akademik yıl boyunca düzenlenen ve kendi branşlarındaki uzman eğitmenlerin gözetiminde basketbol, voleybol, halk oyunları ve modern dans dallarındaki derslerle öğrencilere boş zamanlarını değerlendirme ve becerilerini geliştirme fırsatı verilir.

Gıda

İstanbul Gelişim Üniversitesi yemekhane, kantin ve kafeteryalar günlük kalori ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak öğrencilerine kaliteli ürünler sunmaktadır. Tüm beslenme noktaları, temizlik, hijyen koşullarına ve fiyat dengesine uygunluk açısından üniversite yönetimi tarafından sürekli olarak denetlenir. Üniversite aynı zamanda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemine dikkat çekmek amacıyla açılan bir sağlıklı yaşam kafesine (Fit Cafe) sahiptir. El yapımı organik yiyecek ve içeceklerin yer aldığı kafede her yemek için ayrı bir menü bulmak mümkündür. Kampüs yaşamında, kaliteli, günlük ve taze yemeklerde, çok çeşitli bulunur.

Istanbul Gelişim University Ranking

Üniversite Adı İstanbul Gelişim Üniversitesi
Konum Türkiye
Dünya Sıralaması 4609
Ülke Sıralaması 81
Web Sitesi gelisim.edu.tr

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yabancı Öğrenci Başvuru

İstanbul Gelişim Üniversitesi – Yabancı Öğrenci Başvuru

Global Academia olarak Yabancı Uyruklu Öğrencilere İstanbul Gelişim Üniversitesi için indirimli ücretler ve özel fiyatlar ile kabulünüzü 100% garantili bir şekilde sağlıyoruz!

Seçmiş olduğunuz İstanbul Gelişim Üniversitesi başvuruları sürecinizi tamamını takip ediyoruz, eğer gerekiyorsa öğrenci vizesi almanıza yardımcı oluyoruz, evrakınızı teslim ediyoruz – ve konaklamanızı planlıyoruz.

 • Yabancı Uyruklu Öğrencilere %75’e varan Burs İmkanları

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için İstanbul Gelişim Üniversitesi ’nin resmi temsilcisi olarak, öğrencilerimize %75’e varan Burs İmkanları ve özel burs ve indirimli fiyatlardan yararlanması sağlıyoruz. Yabancı Öğrenci Bursu için listelenen bursları almak için ek bir belge / zorunluluk yoktur. Yabancı Uyruklu Öğrenciler için İstanbul Gelişim Üniversitesi ‘nde indirimli fiyatlar ile kabulünüzü başvuru formunu doldurduktan sonra hemen sağlayabiliriz!

 • Güncellenmiş Veriler

Üniversitelerin ve bölümlerin güncellenmiş fiyatlarını bulmak çok önemlidir. Doğru başvuru süresi, yabancı uyruklu öğrenci ücretleri hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir.

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için İstanbul Gelişim Üniversitesi ile ilgili tüm bilgiler günceldir. İnternetteki yanlıl bilgiler yanlış anlamalara neden olur ve kayıt sırasında sorunlara yol açar. Global Academia olarak, güncellenmiş veriler sunmaya ve doğru şekilde bilgilendirilmeye odaklanıyoruz.

 • Belge hazırlama

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için İstanbul Gelişim Üniversitesi kabullerinizde sorunsuz bir süreç ile ilerlemek istemiyorsanız, belgeleriniz doğru ve eksiksiz olmalıdır. Belgelerinizi başvuru formuna yükledikten sonra danışmanlarımız yabancı uyruklu başvuru belgelerinizi kontrol edip ve eğer eksiklik varsa size geri dönüş sağlayacaktırlar.

 • Çok Yüksek Kabul Oranı

1987’den günümüze Türkiye’de Üniversite okumak isteyen Yabancı Uyruklu Öğrenciler ile ilgileniyoruz. Kabul oranımız % 99,8’dir. Bu oran 13.400’den fazla öğrencinin Türkiye’de eğitim almak için Global Academia’yı seçmiş olduğunun bir kanıtıdır.

 • Hızlı Kabuller

Yabancı Uyruklu öğrencilerin en çok merak ettiklerinden biride kabul sürecidir.
Özellikle en çok seçilen / en popüler departmanlarda kabul süreci çok uzun sürebilir. Seçmiş olduğunuz bölüm İstanbul Gelişim Üniversitesi yabancı öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir bölüm olsada, Global Academia kabul sürecinizi çok hızlandıracaktır. Sadece Türkiye’deki üniversiteler üzerinde çalışan bir danışmanlık şirketi olarak sizi Türkiye’deki üniversitelerimize kabul ettirmek bizim işimiz!

 • Doğru üniversiteyi seçmek

Türkiye’de seçim yapabileceğiniz çok sayıda üniversite var. Bu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Türkiye’de yabancı uyruklu öğrenci / YÖS öğrencisi olarak kriter ve ihtiyaçlarınıza uygun üniversiteyi seçmenize yardımcı olacağız. Yabancı Uyruklu Öğrenci olarak tercihiniz İstanbul Gelişim Üniversitesi ise, kabulünüzü sağlamak için buradayız.

 • Zaman kazanın

Yabancı Uyruklu Öğrenciler hakkında İstanbul Gelişim Üniversitesi ve bir çok üniversiteyi resmi olarak temsil ediyoruz. Üniversitelerle yakın ilişkilerimiz nedeniyle kabul prosedürünüz hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Türkiye’deki üniversitelere kabulünüz hızlı olmakla kalmayacak, aynı zamanda İstanbul Gelişim Üniversitesi yabancı uyruklu öğrenci burslarından ve indirimli ücretlerden de faydalanacaksınız.

 • Konaklama Planlaması

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için İstanbul Gelişim Üniversitesi bölümüne kabul edildikten sonra, mümkün olan en iyi ve en uygun konaklama seçeneğini – yurt ve va ev -bulmanıza yardımcı olacağız. Türkiye’deki eğitiminiz boyunca kendinizi rahat hissetmeniz için buradayız.

 • Öğrenci Vizesi Desteği

Global Academia, Türkiye (ve Almanya) merkezli ve 1986 yılından beri öğrencileri destekleyen bir şirket olduğu için, öğrencilerimizin öğrenci vizesini % 100 sorunsuz bir şekilde alabilmeleri için ne yapılması gerektiğini tam olarak biliyoruz.

Ekstra hizmetlerimiz:

 • Sağlık Sigortası Desteği
 • Belge Tercümeleri
 • Diploma Denklik İşlemleri
 • Tercümanlık ve Noter Hizmetleri

Istanbul Gelisim University Faculties

YAKINLIK DERECESİ

 • İSTANBUL GELISIM MESLEK YÜKSEKOKULU
 • SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

LİSANS DERECELERİ

 • BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
 • DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
 • GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
 • İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
 • MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
 • SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
 • UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU

YÜKSEK LİSANS

 • FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
 • SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
 • SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

PHD

 • FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
 • SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
 • SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yabancı Öğrenci Bursları

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yabancı Öğrenci Burslarından faydalanabilmek için Global Academia başvuru formunu doldurabilirsiniz. Global Academia üzerinden yapılan yabancı uyruklu öğrenci başvurularında öğrencilerimize minimum %50 burs olanağı sağlayabiliyoruz!

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yabancı Öğrenci Ücretleri

BÖLÜM EĞİTİM DİLİ PROGRAM TÜRÜ SÜRE YILLIK ÜCRET GLOBAL ACADEMIA İNDİRİMİ İLE
ANTRENÖRLÜK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
BANKACILIK VE SİGORTACILIK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
BESLENME VE DİYETETİK İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
BESLENME VE DİYETETİK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ÇOCUK GELİŞİMİ İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
ÇOCUK GELİŞİMİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
DİŞ HEKİMLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 5
EGZERSIZ VE SPOR BİLİMLERİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
EKONOMİ VE FİNANS İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
EKONOMİ VE FİNANS TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ENGELLİLERDE EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ERGOTERAPİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
GERONTOLOJİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
GRAFİK TASARIMI TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
HAVACILIK YÖNETİMİ İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
HAVACILIK YÖNETİMİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
HEMŞİRELİK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
HEMŞİRELİK İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
İÇ MİMARLIK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
İLETİŞİM TASARIMI TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
İŞLETME İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
İŞLETME TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
LOJİSTİK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
MEDYA VE İLETİŞİM TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
MİMARLIK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
MİMARLIK İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
MODA VE TEKSTİL TASARIMI TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
MÜTERCİM TERCÜMANLIK İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
ODYOLOJİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ORTEZ-PROTEZ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
PERFÜZYON TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
PSİKOLOJİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
PSİKOLOJİ İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİMİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
REKREASYON TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
RESTORASYON VE KONSERVASYON TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
SAĞLIK YÖNETİMİ  TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
SİNEMA VE TELEVİZYON TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
SOSYAL HİZMETLER TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
SOSYAL HİZMETLER İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
SOSYOLOJİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
SPOR YÖNETİMİ  TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
TELEVİZYON HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
TURİZM REHBERLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI  TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $7.000
UÇAK GÖVDE-MOTOR BAKIM TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
UÇAK MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
ULUSLARARASI TİCARET TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ULUSLARARASI TİCARET İNGİLİZCE LİSANS 4 $7.500 $3.750
YENİ MEDYA TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ TÜRKÇE LİSANS 4 $7.500 $3.500
ADALET TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
AMELİYATHANE HİZMETLERİ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
ANESTEZİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
AŞÇILIK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
BANKACILIK VE SİGORTACILIK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
BİLGİ GÜVENLİĞİ TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANİMASYON TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
BİYOMEDİKAL MALZEMELERİ TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
ÇOCUK GELİŞİMİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
DİŞ PROTEZİ TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
DIŞ TİCARET  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
DİYALİZ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
ELEKTRİK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
FİZYOTERAPİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
GIDA KALİTE KONTROLÜ VE ANALİZİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
GIDA TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
GRAFİK TASARIMI TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
HAVA TAŞIMACILIĞI TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
İÇ MEKAN TASARIMI TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
İLK VE ACİL YARDIM  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
LOJİSTİK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
MAKİNE TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
MEKATRONİK  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
MİMARİ RESTORASYON  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
MODA TASARIMI  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
ODYOMETRİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
OPTİSYENLİK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
OTOPSİ ASİSTANLIĞI TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
PATOLOJİ LABOROTUVAR TEKNİKLERİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
PERFÜZYON TEKNİKLERİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
PODOLOJİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
RADYOTERAPİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SAĞLIK YÖNETİMİ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ İNGİLİZCE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SİVİL HAVACILIK KABIN HİZMETLERİ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SİVİL HAVACILIK KABIN HİZMETLERİ  İNGİLİZCE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SİYASET BİLİMİ  VE KAMU YÖNETİMİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SOSYAL GÜVENLİK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
SPOR YÖNETİMİ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
TIBBİ TANITIM VE PAZARLAMA TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
TURİZM REHBERLİĞİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
UÇAK TEKNOLOJİSİ TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
UÇUŞ HAREKAT YÖNETİCİLİĞİ  TÜRKÇE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK  İNGİLİZCE ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
UYGULAMALI RUSÇA VE ÇEVİRMENLİK RUSSIAN ÖN-LİSANS 2 $5.000 $2.500
EKONOMİ VE FİNANS TÜRKÇE PHD 4 $20.000 $10.000
GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI TÜRKÇE PHD 4 $20.000 $10.000
HAREKET VE ANTRENMAN BİLİMLERİ TÜRKÇE PHD 4 $20.000 $10.000
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE PHD 4 $20.000 $10.000
İŞLETME TÜRKÇE PHD 4 $20.000 $10.000
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TÜRKÇE PHD 4 $20.000 $10.000
İNGİLİZCE DİL HAZIRLIK OKULU İNGİLİZCE PREP-SCHOOL 1 $10.000 $7.000
TÜRKÇE DİL HAZIRLIK OKULU TÜRKÇE PREP-SCHOOL 1 $10.000 $3.500
BAĞIMLILIK PSİKOLOJİSİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
BESLENME VE DİYETETİK TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
EKONOMİ VE FİNANS TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
EKONOMİ VE FİNANS İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
EKONOMİ VE FİNANS TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
EKONOMİ VE FİNANS İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $3.500
GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $2.750
GÜVENLİK ÇALIŞMALARI TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
HAREKET VE ANTRENMAN BİLİMLERİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
HAREKET VE ANTRENMAN BİLİMLERİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
HAVACILIK YÖNETİMİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
HAVACILIK YÖNETİMİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
İŞLETME İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 1 $5.500 $2.750
İŞLETME İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 1 $5.500 $2.750
İŞLETME TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
İŞLETME İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
İŞLETME TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
İŞLETME İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
KLİNİK PSİKOLOJİSİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
KLİNİK PSİKOLOJİSİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
MÜHENDİSLİK YÖNETİMİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
MÜHENDİSLİK YÖNETİMİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
ODYOLOJİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
PSİKOLOJİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
PSİKOLOJİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
SAĞLIK YÖNETİMİ  TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
SAĞLIK YÖNETİMİ  TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
SİYASET BİLİMİ  VE KAMU YÖNETİMİ İNGİLİZCE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
SOSYOLOJİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
SOSYOLOJİ TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
SPOR YÖNETİMİ  TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
SPOR YÖNETİMİ  TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 1 – 1,5 $5.500 $2.750
YENİ MEDYA İLETİŞİM VE HABERCİLİK TÜRKÇE YÜKSEK LİSANS 2 $7.000 $3.500

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ BAŞVURU FORMU

Kişisel Bilgiler


Kişisel BilgilerÜniversite ve Bölüm Şeçimi


DÖKÜMANLARINIZI YÜKLEYİNİZ


MESAJINIZ