Altinbas University

KADIR HAS ÜNİVERSİTESİ

Konum: Istanbul, TÜRKİYE

KHAS Üniversitesi hakkında

Bölümler & Ücretler

Fotoğraf & Videolar

Başvuru Formu

Kadir Has Üniversitesi – Yabancı Öğrenci

Kadir Has Üniversitesi 1997 yılında İstanbul’da kuruldu. Dünyanın dört bir yanından Yabancı Öğrenciler tarafından tercih edilen Kadir Has Üniversitesi öğrencileri için çeşitli olanaklar sağlamaktadır.

Kadir Has Üniversitesi yabancı öğrenci kontenjanları arasında 5 Mühendislik ve Doğa Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim, Hukuk ve Güzel Sanatlar fakültelerinin yanı sıra çeşitli meslek okulları yer almaktadır. Kadir Has Üniversitesi, Türkiye’de eğitim ve kültür alanlarında lider olmaya adamıştır. kendini araştırma ve bilimsel gelişim için uluslararası bir merkez olarak kurmak.

Kadir Has Üniversitesinde eğitim alan Yabancı Uyruklu Öğrenciler Avrupa, Asya ve Afrika’nın çeşitli ülkelerinden gelmektedirler.

Kadir Has University hakkında bilgi

Kadir Has Üniversitesi’nin amacı, dünyanın en iyi üniversiteleri düzeyinde entelektüel, eğitim ve tartışma ortamı yaratmaktır. Kadir Has Üniversitesi hem ana akım yaklaşımlara hem de disiplinlerarası modellere odaklanan bir müfredat verirken;

Kadir Has Üniversitesi sosyal ve kültürel gelişmeyi sürdürmek için gerekli becerileri geliştirir; Kadir Has Üniversitesi, öğrencilerin geleceği planlamasına yardımcı olurken, daha yüksek hakikat arayışlarını da destekliyor. Kadir Has Üniversitesi’nin Kadir Has Üniversitesi felsefesinin temel ilkesi, meydan okuyan, tüm bakış açılarını dikkate alan ve önyargısız olarak yargılayan ve geçiş rüzgarlarına açık olan kendine güvenen öğrenciler yaratmaktır.

Kadir Has Üniversitesi Yabancı Öğrenciler için Yaşam

Kadir Has Üniversitesi, Cibali / Stanbul’da merkezi bir kampüsü olan bir şehir üniversitesidir. Kadir Has Üniversitesi yabancı öğrencileri için sosyal anlamda da bir çok olanak sağlamakadır. İster tam zamanlı bir yabancı öğrenci, bir değişim öğrencisi, ister bir Erasmus öğrencisi olun, Kadir Has Üniversitesi lisans programlarından birine veya lisansüstü okuluna kayıtlı olun, araştırma mekanınız merkezi Cibali kampüsü olurdu.

2003 yılında Europa Nostra Ödülü’nü kazanan ana kampüs binası, İstanbul’un özellikle tarih açısından zengin bir bölgede Haliç kıyılarında yer almaktadır. Avrupa Birliği Kültürel Miras Ödülü / Europa Nostra Ödülleri, binaların korunmasından ve modern amaçlara geçişinden kentsel ve kırsal alanların yeniden inşasına, arkeolojik alanların yorumlanmasına ve sanatın işlenmesine kadar kültürel mirasın korunmasındaki başarıları takdir ediyor. koleksiyonları.

Cibali Kampüsü

Kadir Has Üniversitesi Cibali kampüsünün içi, bölümler, enstitüler, rektörlük ve üniversitelerin yanı sıra sınıflar, laboratuvarlar ve üniversitenin ana kütüphanesi ile 45.000 metrekareden fazla (yaklaşık 4 futbol sahasının eşdeğeri) kaplamaktadır. dekanlar.

Cibali Kampüsü Spor Merkezi

Cibali Kampüsü’ndeki Spor Salonu’nda bir fitness merkezi, toplantı alanı, kadın ve erkek soyunma odaları ve spor antrenörü bulunmaktadır. Spor Salonu’nda hentbol, hokey, basketbol, badminton, kriket, masa tenisi ve karate bölümleri uygulanmaktadır.

Spor Salonu mümkün olduğunca öğrenciler, üniversite ve idari personel tarafından kullanılır.

Cibali Kampüsü önünde bir açık basketbol sahası, açık saha mini futbol sahası ve Haliç kürek şirketine ait bir kayıkhane bulunmaktadır.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Medico Sosyal

SGK ve Emeklilik Sisteminden erken emekli olan Kadir Has Üniversitesi’nin öğretim ve idari personelinin 1. Aşama Sağlık Kuruluşlarına atanması beklenmemektedir. Sağlık Kurumunun sağlık hizmetlerine erişebilmesi için kimlik kartları (kimlik numarası ile birlikte) gereklidir.

Psikolojik Danışma Merkezi

Üniversite hayatı, öğrencinin sosyal ve akademik olarak kendini kurması ve geleceğini oluşturması için gerekli bir döngüdür. Bu işlem farklı alanlarda birçok sorunu tetikleyecektir. Çoğu öğrenci, kendilerini tanımak ve bu sorunları aşmak için bir uzmana ihtiyaç duyacaktır. Merkez, gizlilik standardına bağlı kalarak akademik ve kişisel hedeflerine ulaşmak için öğrencilere güvenli bir atmosferde profesyonel terapi sunmayı amaçlamaktadır.

Kadir Has Üniversitesi’ne kayıtlı her iki öğrenci de ücretsiz psikiyatrik danışmanlık olanaklarından yararlanabilir. Merkez, her öğrenciye adil fırsatlar ve hızlı yanıt vermek için randevu planında ilgilenir.

Randevuyu kampüs uzmanı tarafından faks, telefon veya damla ile göndermelisiniz.

Kadir Has Üniversitesi Sıralama

Üniversite Kadir Has Üniversitesi
Konum İstanbul – Türkiye
Dünya Sıralaması 3229
Türkiye Sıralaması 59
Web Sitesi khas.edu.tr

Kadir Has Üniversitesi Yabancı Öğrenci Başvuru

Kadir Has Üniversitesi – Yabancı Öğrenci Başvuru

Global Academia olarak Yabancı Uyruklu Öğrencilere Kadir Has Üniversitesi için indirimli ücretler ve özel fiyatlar ile kabulünüzü 100% garantili bir şekilde sağlıyoruz!

Seçmiş olduğunuz Kadir Has Üniversitesi başvuruları sürecinizi tamamını takip ediyoruz, eğer gerekiyorsa öğrenci vizesi almanıza yardımcı oluyoruz, evrakınızı teslim ediyoruz – ve konaklamanızı planlıyoruz.

 • Yabancı Uyruklu Öğrencilere %75’e varan Burs İmkanları

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Kadir Has Üniversitesi ’nin resmi temsilcisi olarak, öğrencilerimize %75’e varan Burs İmkanları ve özel burs ve indirimli fiyatlardan yararlanması sağlıyoruz. Yabancı Öğrenci Bursu için listelenen bursları almak için ek bir belge / zorunluluk yoktur. Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Kadir Has Üniversitesi ‘nde indirimli fiyatlar ile kabulünüzü başvuru formunu doldurduktan sonra hemen sağlayabiliriz!

 • Güncellenmiş Veriler

Üniversitelerin ve bölümlerin güncellenmiş fiyatlarını bulmak çok önemlidir. Doğru başvuru süresi, yabancı uyruklu öğrenci ücretleri hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir.

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Kadir Has Üniversitesi ile ilgili tüm bilgiler günceldir. İnternetteki yanlıl bilgiler yanlış anlamalara neden olur ve kayıt sırasında sorunlara yol açar. Global Academia olarak, güncellenmiş veriler sunmaya ve doğru şekilde bilgilendirilmeye odaklanıyoruz.

 • Belge hazırlama

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Kadir Has Üniversitesi kabullerinizde sorunsuz bir süreç ile ilerlemek istemiyorsanız, belgeleriniz doğru ve eksiksiz olmalıdır. Belgelerinizi başvuru formuna yükledikten sonra danışmanlarımız yabancı uyruklu başvuru belgelerinizi kontrol edip ve eğer eksiklik varsa size geri dönüş sağlayacaktırlar.

 • Çok Yüksek Kabul Oranı

1987’den günümüze Türkiye’de Üniversite okumak isteyen Yabancı Uyruklu Öğrenciler ile ilgileniyoruz. Kabul oranımız % 99,8’dir. Bu oran 13.400’den fazla öğrencinin Türkiye’de eğitim almak için Global Academia’yı seçmiş olduğunun bir kanıtıdır.

 • Hızlı Kabuller

Yabancı Uyruklu öğrencilerin en çok merak ettiklerinden biride kabul sürecidir.
Özellikle en çok seçilen / en popüler departmanlarda kabul süreci çok uzun sürebilir. Seçmiş olduğunuz bölüm Kadir Has Üniversitesi yabancı öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir bölüm olsada, Global Academia kabul sürecinizi çok hızlandıracaktır. Sadece Türkiye’deki üniversiteler üzerinde çalışan bir danışmanlık şirketi olarak sizi Türkiye’deki üniversitelerimize kabul ettirmek bizim işimiz!

 • Doğru üniversiteyi seçmek

Türkiye’de seçim yapabileceğiniz çok sayıda üniversite var. Bu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Türkiye’de yabancı uyruklu öğrenci / YÖS öğrencisi olarak kriter ve ihtiyaçlarınıza uygun üniversiteyi seçmenize yardımcı olacağız. Yabancı Uyruklu Öğrenci olarak tercihiniz Kadir Has Üniversitesi ise, kabulünüzü sağlamak için buradayız.

 • Zaman kazanın

Yabancı Uyruklu Öğrenciler hakkında Kadir Has Üniversitesi ve bir çok üniversiteyi resmi olarak temsil ediyoruz. Üniversitelerle yakın ilişkilerimiz nedeniyle kabul prosedürünüz hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Türkiye’deki üniversitelere kabulünüz hızlı olmakla kalmayacak, aynı zamanda Kadir Has Üniversitesi yabancı uyruklu öğrenci burslarından ve indirimli ücretlerden de faydalanacaksınız.

 • Konaklama Planlaması

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Kadir Has Üniversitesi bölümüne kabul edildikten sonra, mümkün olan en iyi ve en uygun konaklama seçeneğini – yurt ve va ev -bulmanıza yardımcı olacağız. Türkiye’deki eğitiminiz boyunca kendinizi rahat hissetmeniz için buradayız.

 • Öğrenci Vizesi Desteği

Global Academia, Türkiye (ve Almanya) merkezli ve 1986 yılından beri öğrencileri destekleyen bir şirket olduğu için, öğrencilerimizin öğrenci vizesini % 100 sorunsuz bir şekilde alabilmeleri için ne yapılması gerektiğini tam olarak biliyoruz.

Ekstra hizmetlerimiz:

 • Sağlık Sigortası Desteği
 • Belge Tercümeleri
 • Diploma Denklik İşlemleri
 • Tercüme ve Noter Tasdiği İşlemleri

Kadir Has Üniversitesi Fakülteleri

FACULTIES

 • Faculty of Law
 • Faculty of Economics, Administrative and Social Sciences
 • Faculty of Communication
 • Faculty of Management
 • Faculty of Engineering and Natural Sciences
 • Faculty of Art and Design
 • Faculty of Applied Sciences

Yabancı Öğrenci Bursu – Kadir Has Üniversitesi

Evet! Kadir Has Üniversitesi’nde yabancı öğrenci olarak burs almak mümkündür. Kadir Has Üniversitesi Yabancı Öğrenci Burs başvurusu için aşağıdaki başvuru formunu doldurunuz. Global Academia olarak size eğitim ücretleri için minimum %50 burs sağlıyoruz!

kadir has yös

Kadir Has Üniversitesi Yabancı Öğrenci Ücretleri

BÖLÜM EĞİTİM DİLİ PROGRAM TÜRÜ SÜRE YILLIK ÜCRET GLOBAL ACADEMİA İNDİRİMİ İLE
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
EKONOMİ İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
ENDÜSTRİYEL TASARIM İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
HUKUK İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
İŞLETME İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
MİMARLIK İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
PSİKOLOJİ İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
REKLAMCILIK İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
TİYATRO İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
ULUSLARARASI İLİŞKİLER  İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANS İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
YENİ MEDYA İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ İNGİLİZCE LİSANS 4 12000 $ 5400 $

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ BAŞVURU FORMU

Kişisel Bilgiler


Kişisel BilgilerÜniversite ve Bölüm Şeçimi


DÖKÜMANLARINIZI YÜKLEYİNİZ


MESAJINIZ