Altinbas University

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

Konum : Istanbul, Türkiye

OZU Hakkında

Fotoğraflar & Video

Bölümler & Ücretler

Başvuru Formu

Özyeğin Üniversitesi Yabancı Öğrenci

Özyeğin Üniversitesi yabancı öğrencilerin çeşitli sebeplerden dolayı tercih ettiği bir araştırma üniversitesidir. Özyeğin Üniversitesi, kaliteli ve yenilikçi eğitimin yanı sıra öğrencilerin kendilerini keşfetmek için olanaklar sunuyor.

Öğrencilerin birden fazla dil bilmeleri, iş dünyasına hazır olmaları ve sosyal ve spor aktivitelerinde yer almaları çok önemli. Çoğu yabancı öğrencininde çift dilli olması Özyeğin Üniversitesinin ana vizyonuna uyduğu için yabancı öğrencilere karşı çok pozitif bakılmaktadır. Özyeğin Üniversitesi’nim Türkiye sıralamasında ilk 5 vakıf üniversitesi arasında olmasıda yabancı öğrencilerin üniversite seçim kararında seçim kriteri olmaktadır.

Özyeğin Üniversitesi hakkında

Özyeğin Üniversitesi finansal olarak erişilebilir ve girişimci bir araştırma üniversitesidir. Tüm programlarımızda, ulusal ve uluslararası düzeyde Türkiye, Doğu Avrupa ve Orta Doğu’da ilk ondan biri ve dünyanın ilk 200’ünden biri olmayı hedefliyoruz. Mezunlarımızın hemen işverenleri için fark yarattığı biliniyor.

Özyeğin Üniversitesi’nin misyonu, toplumun hizmetinde bilgi yaratmak, paylaşmak ve uygulamaktır. Uygulamalı bilim odağımız pratik farkındalık yaratmaktır. Eğitim programlarımız sayesinde öğrencilerimizin hayatlarını dönüştüren bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Neden Yabancı Öğrenci olarak Özyeğin Üniversitesi?

Özyeğin Üniversitesi’nde her öğrencinin, akademisyenler, müfredatlar ve ders dışı aktivitelerdeki entelektüel, profesyonel ve sosyal gelişimleri için öğrenci katılımını ve başarılarını destekleyen kapsayıcı, güvenli ve ilgili bir ortama ihtiyaç duyan benzersiz bir birey olduğuna inanıyoruz. Öğrenci merkezli ve öğrenme odaklı OzU dönüşüm yolculuğu ile öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak arzumuz. İş dünyasında, sosyal hizmette, sonuç olarak düşünen ve yapıcı bir şekilde ilgilenen dünyanın sorumlu vatandaşları olarak girişimciler ve akademisyenler olarak ÖzÜ mezunlarına liderlik etmeyi ve bunu başarmayı amaçlıyor.

Nisantasi University Ranking

Üniversite Özyeğin Üniversitesi
Dünya Sıralaması 1555
Ülke Sıralaması 34
Domain ozyegin.edu.tr

Özyeğin Üniversitesi Yabancı Uyruklu Öğrenci Başvuru

Özyeğin Üniversitesi – Yabancı Öğrenci Başvuru

Global Academia olarak Yabancı Uyruklu Öğrencilere Özyeğin Üniversitesi için indirimli ücretler ve özel fiyatlar ile kabulünüzü 100% garantili bir şekilde sağlıyoruz!

Seçmiş olduğunuz Özyeğin Üniversitesi başvuruları sürecinizi tamamını takip ediyoruz, eğer gerekiyorsa öğrenci vizesi almanıza yardımcı oluyoruz, evrakınızı teslim ediyoruz – ve konaklamanızı planlıyoruz.

 • Yabancı Uyruklu Öğrencilere %75’e varan Burs İmkanları

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Özyeğin Üniversitesi ’nin resmi temsilcisi olarak, öğrencilerimize %75’e varan Burs İmkanları ve özel burs ve indirimli fiyatlardan yararlanması sağlıyoruz. Yabancı Öğrenci Bursu için listelenen bursları almak için ek bir belge / zorunluluk yoktur. Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Özyeğin Üniversitesi ‘nde indirimli fiyatlar ile kabulünüzü başvuru formunu doldurduktan sonra hemen sağlayabiliriz!

 • Güncellenmiş Veriler

Üniversitelerin ve bölümlerin güncellenmiş fiyatlarını bulmak çok önemlidir. Doğru başvuru süresi, yabancı uyruklu öğrenci ücretleri hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir.

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Özyeğin Üniversitesi ile ilgili tüm bilgiler günceldir. İnternetteki yanlıl bilgiler yanlış anlamalara neden olur ve kayıt sırasında sorunlara yol açar. Global Academia olarak, güncellenmiş veriler sunmaya ve doğru şekilde bilgilendirilmeye odaklanıyoruz.

 • Belge hazırlama

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Özyeğin Üniversitesi kabullerinizde sorunsuz bir süreç ile ilerlemek istemiyorsanız, belgeleriniz doğru ve eksiksiz olmalıdır. Belgelerinizi başvuru formuna yükledikten sonra danışmanlarımız yabancı uyruklu başvuru belgelerinizi kontrol edip ve eğer eksiklik varsa size geri dönüş sağlayacaktırlar.

 • Çok Yüksek Kabul Oranı

1987’den günümüze Türkiye’de Üniversite okumak isteyen Yabancı Uyruklu Öğrenciler ile ilgileniyoruz. Kabul oranımız % 99,8’dir. Bu oran 13.400’den fazla öğrencinin Türkiye’de eğitim almak için Global Academia’yı seçmiş olduğunun bir kanıtıdır.

 • Hızlı Kabuller

Yabancı Uyruklu öğrencilerin en çok merak ettiklerinden biride kabul sürecidir.
Özellikle en çok seçilen / en popüler departmanlarda kabul süreci çok uzun sürebilir. Seçmiş olduğunuz bölüm Özyeğin Üniversitesi yabancı öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir bölüm olsada, Global Academia kabul sürecinizi çok hızlandıracaktır. Sadece Türkiye’deki üniversiteler üzerinde çalışan bir danışmanlık şirketi olarak sizi Türkiye’deki üniversitelerimize kabul ettirmek bizim işimiz!

 • Doğru üniversiteyi seçmek

Türkiye’de seçim yapabileceğiniz çok sayıda üniversite var. Bu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Türkiye’de yabancı uyruklu öğrenci / YÖS öğrencisi olarak kriter ve ihtiyaçlarınıza uygun üniversiteyi seçmenize yardımcı olacağız. Yabancı Uyruklu Öğrenci olarak tercihiniz Özyeğin Üniversitesi ise, kabulünüzü sağlamak için buradayız.

 • Zaman kazanın

Yabancı Uyruklu Öğrenciler hakkında Özyeğin Üniversitesi ve bir çok üniversiteyi resmi olarak temsil ediyoruz. Üniversitelerle yakın ilişkilerimiz nedeniyle kabul prosedürünüz hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Türkiye’deki üniversitelere kabulünüz hızlı olmakla kalmayacak, aynı zamanda Özyeğin Üniversitesi yabancı uyruklu öğrenci burslarından ve indirimli ücretlerden de faydalanacaksınız.

 • Konaklama Planlaması

Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Özyeğin Üniversitesi bölümüne kabul edildikten sonra, mümkün olan en iyi ve en uygun konaklama seçeneğini – yurt ve va ev -bulmanıza yardımcı olacağız. Türkiye’deki eğitiminiz boyunca kendinizi rahat hissetmeniz için buradayız.

 • Öğrenci Vizesi Desteği

Global Academia, Türkiye (ve Almanya) merkezli ve 1986 yılından beri öğrencileri destekleyen bir şirket olduğu için, öğrencilerimizin öğrenci vizesini % 100 sorunsuz bir şekilde alabilmeleri için ne yapılması gerektiğini tam olarak biliyoruz.

Ekstra hizmetlerimiz:

 • Sağlık Sigortası Desteği
 • Belge Tercümeleri
 • Diploma Denklik İşlemleri
 • Tercümanlık ve Noter Hizmetleri

Fakülteler

 • İşletme Fakültesi
 • Mühendislik Fakültesi
 • Sosyal Bilimler Fakültesi
 • Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
 • Hukuk Fakültesi
 • Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Özyeğin Üniversitesi Yabancı Öğrenci Burs Olanakları

Özyeğin Üniversitesi Yabancı Öğrenci Bursu – Türkiye’nin İstanbul kentinde bulunan Özyeğin Üniversitesi, tüm nitelikli uluslararası lisans başvuruları için burs olanakları sağlamaktadır.

Global Academia olarak aşağıdaki başvuru formunu doldurarak doğrudan minimum % 25 – %50 oranında burslardan faydalanacaksınız.

Özyeğin Üniversitesi Yabancı Öğrenci Ücretleri

Aşağıdaki tablo’da Özyeğin Üniversitesi – yabancı öğrenci ücretlerini ve özel Burs olanaklarımızı görebilirsiniz.
Burslardan faydalanabilmek için Başvuru Formu‘nu doldurunuz ve dökümanlarınızı yükleyiniz!

BÖLÜM EĞİTİM DİLİ EĞİTİM YILI YILLIK ÜCRET
(BURSSUZ)
GLOBAL ACADEMIA ILE YILLIK ÜCRET
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
EKONOMİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
ENDÜSTRİYEL TASARIM İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
GİRİŞİMCİLİK İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
HAVACILIK YÖNETİMİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
HAVACILIK YÖNETİMİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
HUKUK TÜRKÇE 4 14000 $ $8400
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
İLETİŞİM TASARIMI İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
MİMARLIK İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
MİMARLIK TÜRKÇE 4 14000 $ $8400
OTEL YÖNETİCİLİĞİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
PİLOTAJ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
PSİKOLOJİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
ULUSLARARASI FİNANS İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
ULUSLARARASI İLİŞKİLER İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ İNGİLİZCE 4 14000 $ $8400

Yabancı Uyruklu Öğrenci Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler


Kişisel BilgilerÜniversite ve Bölüm Şeçimi


DÖKÜMANLARINIZI YÜKLEYİNİZ


MESAJINIZ