Yabancı Öğrenci Danışmanlık Hizmetleri

Global Academia Eğitim Kurumları yabancı öğrenci sınav hazırlıkları için YÖS Kursları ve YÖS Kitapları hizmetleri ötesinde, Yabancı Öğrenci Danışmanlık Hizmetleri vermektedir. Yabancı Öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmeleri için genellikle belli aşamalardan geçmeleri gerekmektedir. Yabancı öğrenci olup Türkiye’de okuma adayı olan öğrencilere tüm aşamalarında destek oluyoruz.

Hizmetlerimiz arasında Almanya, Hollanda, Fransa gibi ülkelerin lise diploması, lisans ve yüksek lisans diplomaları çevirileri yer almaktadır. Bunun yanında Yabancı Öğrenciler için vakıf üniversitelerine lise diploması ile başvurularını gerçekleştirmekteyiz. Yatay geçiş işlemlerinizi biz üstlenerek Türkiye’de eğitiminize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Yabancı öğrenci olarak araştırmanızda Türkiye’de bir çok üniversitenin olduğunun farkına varıyorsunuz. Deneyimli eğitim danışmanlarımız kimliğinize uygun üniversiteyi bulmanızda yardımcı oluyor. İstanbul’da ki üniversitelere geziler düzenleyerek kampüs yaşamını birebir deneyimleme imkanınız oluyor.

Üniversite kabul aşamalarını birlikte tamamladıktan sonra, üniversitenizin yakınlarındaki yurt ve konaklama imkanlarını en u