YÖS Kitapları

Global Academia YÖS Kitapları sizlerin sınavlarınızda daha yüksek puan almanızı sağlayacaktır.

Arşivlerimizde YÖS IQ ve YÖS Matematik konularında 30.000’den fazla soru bulunmaktadır.

Global Academia bu dev arşivini sizlerin sınavlarınızda maksimum performans almanız için paylaşıyor.

Neden Global Academia YÖS Kitapları’nı satın almalıyım?

Global Academia YÖS Kitapları tamamen yeni sınav sistemine ve soru tiplerine göre güncellenmiştir. 2021 YÖS Sınav Sistemlerine uygundur!
Global Academia’nın arşivleri geçen her öğretim dönemi ile YÖS soru kataloğunu geliştirmekte.

Yaklaşık 31 seneden beri arşivlerimizde biriken sorular, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde gerçekleşen YÖS sınavları ile karşılaştırılmakta ve iyileştirilmekte. Geçmiş olan YÖS Sınavlarını göz önünde bulundurarak, şimdi’ye yansıtılarak yazılmış YÖS kitaplarıdır.

Kitaplarımız kurslarımızda kullandığımız ana yayınlarımızdır. Kurslarımız ve kitaplarımız hakkında daha fazla bilgi almak için YÖS Kitapları Talep Formu‘nu doldurabilirsiniz yada sayfa bitimine kadar inip, oradaki formdan bizim ile irtibat kurabilirsiniz.

Global Academia Konu anlatımlı YÖS kitaplarıyla da alanında tektir. Konuyu anlayarak soru çözümüne olanak sağlar. Eğer YÖS sınavını hakkında nasıl sorular çıkabileceğini bilmiyorsanız ve ya nasıl bu konulara çalışabilirim diyorsanız Global Academia YÖS Hazırlık Seti sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Öğrencilerimizin YÖS Sınavlarında yüksek performans ve yüksek verim almalarını odak noktamızda tutarak, konuları olabildiğince kolay bir şekilde anlatmaya gayret gösterdik.Korkmayın. Binlerce öğrencimiz bizlere güvendi ve hedeflerine ulaştılar. Sizde güvenin, sizde ulaşın.

Global Academia’nın önemli, belkide en önemli özelliği ise 32 yıllık deneyimi ile YÖS’ de en çok soru tahmini ve benzeri soruları tutturma konusunda rakipsiz olmasıdır. Mahmut Şahin, Global Academia kurucusu olarak 32 yıldan bu yana kadar YÖS Sınav Soruları ve YÖS Konuları‘na spesifik olarak yoğunlaşmıştır. Araştırmalarını YÖS Kitapları Seti’ne yansıtarak sizler ilen paylaşmaktadır.

Ticari kaygı gütmeden dünyanın her tarafındaki öğrencilerinden positiv geri dönüşlerle başarıyı yansıtması.New York’tan Dubai’e. YÖS Kitapları’mız dünyanın her tarafına gönderilmiştir.

Öğrencilerimizin bulunduğu yerler farklılık gösterebilir. Ama hepsinin tek bir hedefi vardır. YÖS sınavında yüksek puanlar almak.. Biliyoruz ki aldılar ve şu an üniversiteliler, belki de mezun.

Kitapların hazırlanmasında deneyim, emek, özveri ile nitelikli eğitmen ve yazımla öğrenciyi hedeflerine kitlemesi

Global Academia çıkardığı tüm YÖS Kitaplarında yayınlarda sadece bilgi ile değil, en az hata ile hazırlanmıştır. YÖS konusunda tecrübeli ve bilgili ekibimiz, Global Academia YÖS Soruları ve kaynaklarımızı her zaman güncel tutmakta ve öğrencilerimizin başarısı için soruları özenle seçmektedir!

Global Academia YÖS Kitapları ve Deneme Sınav kitapçıklarının en büyük özelliği ‘’self-check’’ olmalarıdır, yani, kendini kontrol ettirmesi ve bunun belirli bir zaman diliminde ‘’timing’’ yaptırabilmesi.

Kitaplardaki konular soru tipi ve özelliklerine göre gruplandırılmıştır. Verilen konunun en önemli noktaları, çıkması olası noktaları tek tek ele alınarak, çözüm yöntemleri ve pratik yaklaşımlar öğrenciye ipucu olarak verilmiştir.