YÖS Özel Dersleri başlamıştır! Hemen başlayın ve sınavlarınıza hazır olun!

YÖS Özel Ders

YÖS Özel Ders – Esnek ders planları ve sizin üstüne gitmek istediğiniz YÖS IQ (Genel Yetenek) ve Matematik konularına dikkat ederek planlanacaktır! Global Academia’nın bireysel derslerinde kişisel YÖS Eğitmeniniz, öğretim materyalleriniz, Ders programı içerikleri ve yoğunlukları sizlerin kabiliyetinize ve öğrenme hızınıza ve hedefinize göre uyarlanır.

YÖS Sınavına az zaman kaldığını mı düşünüyorsunuz? Zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirmek ve daha yoğun bir tempo ile hazırlanmak istiyorsunuz? O zaman Global Academia’da deneyimli hocalarımız tarafından verilen YÖS Özel Dersleri sizin için doğru seçim.

YÖS Özel Ders: Öğrencilerimizin yoğun talebi üzerine Global Academia, Almanya’nın ilk YÖS Özel Ders uygulamasını getirdi. YÖS Sınavına katılacak öğrencilerin bazıları belli konuların üzerine gitmek istiyorlar.

Uzman hocalarımız tarafından eğitileceksiniz ve isteğinize göre yoğunlukta ders yapma şansınız olacaktır.

Neden YÖS Özel Ders almalıyım?

Sınıfta YÖS Kurslarının yanında birçok öğrencimiz özel ders almayı tercih etmekte. İşte sizlere YÖS Özel Ders almanız için önemli nedenler:

Hızlı ve daha çok soru YÖS Soruları çözme

YÖS Özel Dersinde tek veya iki-üç kişi olacağınız için, sorularınızın cevaplanması ve konu anlatımları daha hızlı olacaktır. Bu nedenden dolayı ise daha fazla soru çözme şansınız olacaktır.

Birebir takip

Özel Derslerde YÖS Soruları çözülürken hocamız sizlerin neler yazdığını ve sorulara nasıl yaklaştığınızı görebileceği için, daha hızlı cevap verebilecek, yanlışlarınızı görebilecek ve nerelere dikkat etmeniz gerektiğini gösterecektir.

Kişiye özel zaman planlaması

YÖS Kurslarımız belli günlerde olmaktadır. Zaman planlarına uygun olmayan öğrencilerimize YÖS Özel Ders programları ile kendilerine özel bir ders planı oluşturulmaktadır.

Kalabalıkta boğulmayın, kişiye özgü eğitimin kalitesini sizde yaşayın!

YÖS Özel Ders Paketleri

Özel Ders paketlerini kendinize göre planlayabilirsiniz. Aşağıdaki planda çoğunlukla tercih edilen YÖS Özel Ders Planları yer almaktadır. Ders programınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

PAKET ADIHAFTALIK DERS SAATİTOPLAM DERS SAATİ
XS2Sınavınıza kadar!
S4Sınavınıza kadar!
M6Sınavınıza kadar!
L8Sınavınıza kadar!
XL10Sınavınıza kadar!